50 style

50 style

Wycieczka rowerowa z przyjaciółmi za miastem, głośne i zagorzałe kibicowanie z kolegami, aktywny wieczór z koleżankami w studiu fitness. Z każdej spędzonej z najbliższymi chwili zawsze wyciskasz 100% dobrych emocji. A 50 style dba w tym czasie o Twój wygodny ubiór zgodny z najlepszymi trendami. Na tym znamy się najlepiej. Active. Together.
Wcześnie rano pędzisz na siłownię, w ciągu dnia skupiasz się obowiązkach zawodowych, wieczorem wyprowadzasz psa, spędzasz czas z najbliższymi i planujesz kolejny aktywny weekend z grupą przyjaciół. W życiu liczą się dla Ciebie pozytywne emocje, wygoda i możliwość wyboru. Dobrze wiesz, że świetnie dopasowane buty i ubrania to ważny element każdego, aktywnego dnia. Poznaj 50 style i ubierz się w swoim stylu.
 
50 style to ogólnopolska sieć sklepów multibrandowych z odzieżą, obuwiem i akcesoriami najlepszych marek, których korzenie wywodzą się ze sportu. Nike, adidas, Reebok, Puma, Umbro, Lotto czy Feewear to światowi giganci. Liderzy stylu sportowego i lifestyle’owego! W 50 style zawsze znajdziesz ich najlepszych graczy, których pokochała cała Polska.
 
Trampki, korki, bluzy, spodnie, t-shirty, plecaki, torebki, akcesoria sportowe. To Twoi towarzysze każdego dnia. 50 style dba o to, żeby zapewniały Ci swobodę ruchu i pozwalały podkreślić styl oraz osobowość. Każda nasza kolekcja utrzymana jest w najlepszych trendach i zaskakuje superstylowymi detalami. Zachwycają także atrakcyjne ceny –  bo wygodna moda powinna być dostępna dla każdego.
 
Zapraszamy na markowe zakupy do sklepu 50 style lub na 50style.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Sobota09:00 - 21:00
Niedziela handlowa10:00 - 18:00