Piekarnia Grzybki

Piekarnia Grzybki

Od samego początku istnienia naszej piekarni stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych produktów. Szeroka gama asortymentu opiera się na ponad 90-letnim doświadczeniu. Pozwala to na zachowanie wysokiej jakości i oryginalnego smaku wyrobów przy jednoczesnym zachowaniu ich prozdrowotnych właściwości.

Obecnie GRZYBKI oferują ponad 30 naturalnych rodzajów chleba. Te o niezwykle bogatym wnętrzu zawierają najwyższej jakości ziarna zbóż, pestki dyni, słonecznika, czarny sezam, nasiona Chia, jagody Goji czy śliwki kalifornijskie. Wszystko to w trosce o jak największe zadowolenie naszych Klientów.

Jak wiadomo nie samym chlebem człowiek żyje, dlatego też GRZYBKI posiadają szeroką gamę wyrobów cukierniczych, począwszy od pysznych drożdżówek, poprzez ciasteczka na wagę, po wspaniałe serniki, ciasta i torty. Każdy smakosz znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Cukiernia szczyci się bardzo lubianymi przez Klientów ciastami tradycyjnymi takimi jak drożdżowe czy szarlotka, ale często zaskakuje również nowościami. Co sezon przybywa nam wielu nowych fanów naszych lodów rzemieślniczych, wyjątkowych bo naturalnymi!

Do naszych klasycznych wypieków dołączyły również pożywne przekąski w sam raz na mniejszy głód. Do wyboru są sezonowe sałatki, szeroka gama kanapek mięsnych i wegetariańskich, śniadania w kubeczku, które mogą również zastąpić deser oraz orzeźwiające soki wyciskane metodą wolnoobrotową.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek06:00 - 20:00
Sobota07:00 - 18:00
Niedziela handlowa08:00 - 18:00