Lidl

Lidl

Lidl jest obecny na polskim rynku od 2002 roku. W ciągu tego czasu sieć stała się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Każdego dnia naszym nadrzędnym celem jest spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów i oferowanie im możliwości dokonywania przyjemnych i satysfakcjonujących zakupów. Firma nieustannie dąży do tego, aby zapewnić im interesującą ofertę składającą się z produktów wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Do sklepów Lidl codziennie, nawet w niedziele, dostarczane są świeże owoce i warzywa w ramach Ryneczku Lidla, a od rana można kupić „Chrupiące z pieca” czyli pachnące pieczywo i pyszne, ciepłe ciastka. Każdego dnia można tu nabyć również m.in. produkty docenianych oryginalnych marek Lidl, takich jak sery „Bluedino”, nabiał „Pilos”, wędliny „Pikok”, jogurt i kefiry „Fruit Jumbo”. Dodatkowo Lidl proponuje swoim Klientom szeroką gamę produktów z oferty tygodni tematycznych z artykułami charakterystycznymi dla kuchni z różnych stron świata tak, aby zawsze mogli oni spróbować czegoś innego.

Misją firmy jest kulinarna edukacja Polaków. Lidl współpracuje z kucharzami Pascalem Brodnickim i Karolem Okrasą oraz cukiernikiem Pawłem Małeckim inspirując do odkrywania nowych smaków i połączeń kulinarnych.

E-Mail:infolinia@lidl.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Czwartek07:00 - 21:00
Piątek-Sobota07:00 - 22:00
Niedziela handlowa10:00 - 19:00