Optyk Sekret

Optyk Sekret

Optyk Sekret to marka wprost z pięknego portowego miasta - Szczecin. Od ponad 20 lat wspiera pacjentów w badaniu wzroku oraz doborze wygodnych i stylowych oprawek okularowych. Firma została założona przez pasjonata optyki Arkadiusza Otmianowskiego i nieprzerwanie do dziś pozostaje rodzinną poradnią.

Obecnie zarządzana jest przez absolwentów szkół poznańskich małżeństwo optometrystów Maję i Daniela, którzy wraz z wykwalifikowanym zespołem optyków oraz stylistów dbają o Państwa wygodę i komfort użytkowania. Szczególną uwagę zwraca się tu na odpowiednio dobraną technologię szkieł i soczewek kontaktowych bez względu czy to do ekstremalnych wyzwań czy codziennego użytkowania.

Marka nieustająco rozszerza swoją działalność, od zeszłego roku marka rozszerzyła swoją działalność o kolejny salon w Parku Handlowym "Rondo Hakena" - jest też już obecna w cudownym zachodniopomorskim mieście - Koszalin.

Rozwój firmy pozwolił zacieśnić dotychczasową współpracę z światowym liderem branży optycznej, producentem soczewek firmą Essilor. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknych opraw oraz zapisanie się na profesjonalne badanie wzroku, szczegóły znajdziecie na naszej stronie.