Piekarnia Grochola

Piekarnia Grochola

Nie każdy wie, że Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb to nie tylko dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów piekarniczych, ale także wiele lat doświadczeń naszych mistrzów piekarskich.

Dzięki modernizacji nasze sklepy nabrały domowego charakteru. Nowy design wprowadził niesamowity klimat. Każdy remontowany sklep to kolejne wyzwania, w które wkładamy nasze serca, a największą nagrodą jest dla nas zadowolenie i zachwyt klienta.

Zmiany dotyczą również rozszerzenia asortymentu. Wprowadziliśmy nowe wyroby piekarnicze, a także rozszerzyliśmy ulubioną przez klientów ofertę śniadaniową. W wielu sklepach już można cieszyć się aromatyczną kawą i pysznym śniadaniem. Dążymy do tego aby każda nasza lokalizacja była atrakcyjna, a proponowany asortyment spełniał oczekiwania nawet największych smakoszy.

Od niedawna w wybranych sklepach można również spróbować kanapek podawanych na ciepło. Każda kanapka może zostać skomponowana na życzenie klienta, dzięki czemu śniadanie czy lunch będzie przyjemnością, którą tworzymy tylko dla Ciebie.

Poranki u Grocholi to Twój nowy sposób na pogodny dzień, ponieważ zjesz pyszne śniadanie, napijesz się aromatycznej kawy, zabierzesz lunch do pracy i już nigdy nie będziesz głodny