Sinsay

Sinsay

Sinsay zadebiutował wiosną 2013 roku i od tamtego czasu wyrósł na czołowego gracza w dziedzinie mody dla kreatywnych nastolatek. Dzięki kolekcjom marki trendy prosto z wybiegów i Instagrama stały się dostępne dla każdej dziewczyny, która pragnie, by styl odzwierciedlał jej osobowość.

Rok 2019 to czas zmian oraz wyznaczania nowego kierunku w działalności Sinsay. Dziś marka stara się odpowiedzieć na potrzeby nie tylko nastolatek, ale również młodych kobiet, rodziców oraz ich dzieci. To z myślą o nich wprowadzono do sprzedaży nowe linie – Lady, Home oraz kolekcję dziecięcą pod szyldem Fox & Bunny. Elementem łączącym wszystkie nowości pozostają przystępne ceny, które są znakiem rozpoznawczym Sinsay od samego początku.

Niezmiennym punktem działalności marki pozostaje linia Teen, stworzona z myślą o nastolatkach i kobietach w wieku od 16 do 24 lat. To właśnie te propozycje są bezpośrednią odpowiedzią na trendy z mediów społecznościowych i celują w gusta dziewczyn, które chcą wyglądać modnie nie tylko w szkole, ale też na imprezie. Specjalnością Sinsay są wyraziste akcesoria, dzięki którym stylizacje mogą nabrać zupełnie innego charakteru.

Nowa, rozbudowana kolekcja Sinsay to również szeroka gama ubrań i dodatków dla aktywnych i niezależnych kobiet. Linia Lady, bo o niej mowa, stworzona została z myślą o wielbicielkach mody, które cenią niezobowiązujący styl i wygodę w rozsądnej cenie. Kolekcja ta jest osadzona w aktualnych trendach, a propozycje są uniwersalne i pozwalają na swobodne tworzenie stylizacji na każdą okazję.

Kolejna nowość marki to kolekcja dla najmłodszych, którą klienci znajdą w salonach Sinsay pod nazwą Fox & Bunny. Propozycje dla dzieci dzielą się na cztery linie, które serwują najnowsze trendy w niesamowitych cenach. Baby boy i Baby girl obejmują szeroką ofertę ubrań z bawełny dla chłopców i dziewczynek do lat 2. Kid boy i Kid girl to z kolei moda dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat, wyróżniająca się zróżnicowaną kolorystyką i pięknymi motywami, które zrobią furorę w przedszkolu i szkole.

Kolekcje ubrań i dodatków uzupełnia linia Sinsay Home. Obejmuje ona gadżety i elementy wyposażenia wnętrz dla każdego: dzieci, nastolatek i dorosłych. Setki zróżnicowanych akcesoriów są naturalnym przedłużeniem estetyki typowej dla pozostałych linii Sinsay i wpisują się w nowoczesne trendy prosto z Pinteresta. Wśród propozycji znajdują się ramki, obrazki, kosze, zegary, koce, poduszki, półeczki, lampki i wiele innych.

Szeroki asortyment marki znajduje odzwierciedlenie w rozmiarze i charakterze salonów. Nowe sklepy są nawet kilkakrotnie większe od pierwszych salonów Sinsay. Ich powierzchnia handlowa wynosi teraz od 1200 do 2000 metrów kwadratowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów, designerskich dodatków i modernistycznego oświetlenia wnętrza są lekkie i przestrzenne.