Sportisimo

Sportisimo

SPORTISIMO NA SLOVENSKU

SPORTISIMO SK pri svojej expanzii na Slovenský trh, využíva všetky pozitívne skúsenosti, získané pri budovaní značky SPORTISIMO na českom trhu. Na prelome novembra a decembra roku 2008 otvorilo SPORTISIMO na Slovensku prvé 2 nové predajne - Nitra, Poprad. V nastúpenom trende dynamicky pokračujeme a v súčasnosti už na Slovensku máme otvorených 21 kamenných predajní. V nasledujúcich rokoch budeme pokračovať tak, aby v dohľadnej dobe bolo možné ponúknuť produkty, značky a servis poskytovaný v ČR, tiež na celom území SLOVENSKA.
ČO PONÚKAME
V našich kamenných predajniach a v e-shope nájdete všetko potrebné pre šport a voľný čas. Môžete si vybrať z kompletnej ponuky lyží, lyžiarského vybavenia, potrieb pre fotbal, halové a raketové športy, beh alebo fitness, ponúkneme vám taktiež všetko pre cyklistiku, in-line, turistiku, vodné športy,
ďalej rotopedy a posilňovacie stroje, oblečenie a potreby pre voľný čas a mnoho ďalšieho.
Aj tých najmenších športovcov vybavíme od hlavy až po päty, pre rôzné druhy športov do každého počasia.
SPORTISIMO ponúka svojim zákazníkom nielen príjemný pocit z nákupu v moderných a klimatizovaných predajniach, ale aj široký sortiment od výrobcov z celého sveta. Zastúpené sú nielen značky medzinárodného formátu, ale aj značky predávané v sieťach SPORTISIMO exkluzívne. V ponuke nájdete produkty pre všetky vekové kategórie, pre zákazníkov preferujúcich produkty optimálnej kombinácie cena/kvalita, rovnako ako produkty luxusných značiek. SPORTISIMO prezentuje na svojich predajniach napr. tieto značky ..NIKE, ADIDAS, UMBRO, REEBOK, HEAD, SALOMON, COLUMBIA, FISCHER, ATOMIC, WILSON, ALPINE PRO, LOAP, HANNAH, KLIMATEX a pre náročných SPYDER, HELLY HANSON, GOLDWIN, ROSSIGNOLL atď..
SPORTISIMO V ČÍSLACH
Predajný reťazec tvorí celkovo 88 predajní v 58 mestách ČR a 21 predajní na Slovensku.

Spoločnosť má dlhodobo stabilné hospodárské výsledky. Našim cieľom je, aby si každý zákazník našiel ten svoj výrobok rýchlo a bez dlhého hľadania, a to nielen v našom e-shope, ale aj v kamenných obchodoch. Preto sú výrobky vystavené prehľadne a celkové usporiadanie prodejní uľahčuje orientáciu.
O zákazníkov se stará vyškolený personál, ktorý vie vždy ochotne poradiť.
Za samozrejmosť považujeme dlhú otváraciu dobu predajní, víkendový predaj a možnosť parkovania.
KAM SMERUJEME
Našou filozofiou je poskytovanie vysokého štandardu služieb a výrobkov najvyššej kvality za veľmi priaznivé ceny. Máme záujem o nových zákazníkov, ktorých chceme získavať neustálym rozširovaním predajní, poradenskej a servisnej siete. Zámerom je stále prekvapiť aj tých z Vás, ktorí nás už poznajú, prostredníctvom nových služieb a špeciálnych ponúk. Pokiaľ nás navštívite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili aj Vy.
Naším heslom je 100 % spokojnosť zákazníkov.
Tešíme sa na Vás.

Telefónne číslo: 911 802 453
Emailová adresa:galanta@sportisimo.sk
Otváracia doba:
Pondelok – Nedeľa09:00 - 20:00