Złoty Róg

Złoty Ró

EXIM FMCG bazując na wiedzy i doświadczeniu Piekarni Złoty Róg działającej od 1991 roku  została jego nieformalnym następcą. EXIM FMCG  świadczy swoje usługi na rynku lokalnym. W chwili obecnej działalność  przeszła już w etap dojrzałości co  potwierdzić mogą rosnące z roku na rok przychody ze sprzedaży towarów.  W interesie Spółki jest dostosowywanie się do nowości technologicznych i zmian zachodzących na rynku. W tym celu stosuje się nowe technologie oraz przeprowadza badania marketingowe rynku. W odpowiedzi na potrzeby rynkowe firma na bieżąco stara się dostosowywać swoją ofertę  do danego rynku zbytu oraz  wprowadza  zmiany – nowości w rodzaju  oferowanego asortymentu.   

EXIM FMCG Sp. z o.o.  posiada własną piekarnię oraz cukiernię, w której produkowany jest asortyment  produktów oferowanych we własnych punktach sprzedaży  z atrakcyjną aranżacją wnętrz. 

Punkty sprzedaży wyposażone są  w sprzęt pozwalający na nowoczesne wyeksponowanie oferowanych produktów. 
W swoich sklepach oferujemy pieczywo (chleb, bułki), drobne pieczywo wypiekane na miejscu, przekąski, zapiekanki, pączki, drożdżówki, torty, ciastka deserowe oraz ciasta.   
Będzie można również nabyć świeżo przygotowane kanapki – typu wybierz i jedz lub skomponuj własną. 

Przewagą nad innymi jest plan sprzedaży kawy espresso (wg. życzeń klienta) wraz z wybranym  produktem piekarniczo/cukierniczym z możliwością spożycia jej na miejscu przy stoliku lub na wynos.  W ofercie będzie także herbata, zimne napoje oraz  soki. 

Godziny otwarcia:
Pon.– Sob.09:00 - 21:00
Niedziele handlowe10:00 - 18:00