Top Secret

Top Secret

Top Secret ma 20 lat doświadczeń w świecie mody. Jest  jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek, oferujących komplementarne kolekcje ubrań i dodatków tak o charakterze codziennym, sportowym jak i bardziej formalnym.

Cztery  razy do roku: jesienią zimą, wiosną i latem  marka  oferuje kompletne  linie ubrań, akcesoriów i dodatków w podziale na  dwie linie City i Casual, od  stylu bardziej formalnego  po swobodny oraz kolekcje męską. Linie fashion collection  są odpowiedzią na nowości, kierowaną do najbardziej wymagających klientów.

Damskie i męskie kolekcje Top Secret, projektowane w oparciu o aktualne trendy, są nowoczesne, odważne, jednocześnie odwołujące się do emocji.  Obejmują ponad 1000 wzorów ubrań w sezonie dzięki temu  dają możliwość wyboru stylizacji na wszystkie okazje.

Projekty Top Secret  powstają z myślą o polskich klientach i ich potrzebach. Jest to moda przyjazna, dostosowana do polskiego klimatu, kalendarza, zwyczajów i typowych sylwetek.

Marka stale się rozwija i stara się sprostać różnym potrzebom odbiorców. Wprowadza coraz więcej ubrań wyższej jakości, ze szlachetniejszych tkanin i dzianin czyli  premium collection, jednocześnie zachowując linie special price, w których istotną wartością jest zrównoważenie ceny i jakości.

Klienci marki, kobiety i mężczyźni,  stawiają przede wszystkim na własny styl,  chcą ubraniem podkreślić swoje JA,  charakter i  osobowość. Moda jest dla nich narzędziem do wyrażania siebie w sytuacjach zawodowych, rodzinnych i w czasie wolnym, daje im  poczucie atrakcyjności i piękna i pewności siebie.  Stąd express yourself  uzupełniają  logotyp Top Secret.

Top Secret jest wiodącą marką w segmencie modowym Grupy Kapitałowej Redan

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Sobota09:00 - 20:00
Niedziele handlowe10:00 - 20:00