Prawdziwy Chleb

Prawdziwy Chleb

Grochola Prawdziwy Chleb. to sieć piekarni, która narodziła się z pasji i chęci wytwarzania doskonałego pieczywa. Historia piekarni sięga 2002, kiedy w miejscowości Zamość niedaleko Bydgoszczy stanął niewielki obiekt produkcyjny i zaczęła się przygoda z Chlebem Powszednim.

Z upływem lat zakład produkcyjny stawał się coraz większy, a my rozszerzaliśmy asortyment oraz inwestowaliśmy w kolejne sklepy firmowe.

Dziś Grochola Prawdziwy Chleb. liczy blisko 35 sklepów firmowych w województwach kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim, a ich liczba stale rośnie.

W codziennej pracy stawiamy na jakość, to dzięki niej sieć naszych piekarni cieszy się zaufaniem wielu klientów. Tradycyjne receptury, najwyższej jakości surowce, niezwykłe zaangażowanie pracowników i rzemieślniczy charakter naszych zakładów produkcyjnych w połączeniu z nowoczesnością gwarantują najwyższą jakość produkowanych wyrobów.

W naszych sklepach można znaleźć przede wszystkim:

  • chleby
  • bułki
  • pączki, drożdżówki, pizzeretki
  • ciasta
  • kanapki
  • sałatki

Atutem piekarni jest zawsze świeży asortyment dlatego ciasto, z którego wypiekane są bułki oraz chleby nie jest mrożone, a specjalne warunki przechowywania w naszych sklepach pozwalają na świeży wypiek o każdej porze. Nasze kanapki są przygotowywane ze świeżo wypieczonych bułek na miejscu, dzięki czemu każdy klient może skomponować je na własne życzenie. Sałatki, pizzeretki oraz drożdżówki to również asortyment przygotowywany i komponowany na miejscu, co niewątpliwie wpływa na tak ważny aspekt naszej pracy czyli jakość.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Sobota06:00 - 20:00
Niedziele handlowe06:00 - 20:00